Xiaomi почали приймати платежі в криптовалюті

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Очевидно, Xiaomi почали приймати платежі в криптовалюті в Португалії. Офіційний роздрібний продавець компанії Mi Store Portugal нещодавно прийняв рішення приймати платежі з відомих цифрових валют, таких як біткойн та ефір.

Згідно зі звітом BolNews , китайський технологічний гігант тепер може підтримувати платежі з Bitcoin, Ethereum, Tether і навіть Dash на покупку смартфонів, розумних годинників разом з іншими продуктами та пристроями для розумного дому. Xiaomi співпрацює з Utrust, швейцарським постачальником послуг з оплати криптовалют, для підтримки платежів через цифрові активи в регіоні.

Як сказав Педро Майя, керівник маркетингу Mi Store Portugal, «Ми технологічний, інноваційний та руйнівний бренд. Ось чому ми завжди хочемо бути на крок попереду. Ми хочемо дати можливість усім справжнім шанувальникам технологій купувати свої улюблені гаджети за ті гроші, які на даний момент є найбільш технологічними ». Для тих, хто не знає, Португалія є одним із урядів, які доброзичливо ставляться до криптовалюти серед різних європейських країн завдяки своєму податковому законодавству.

Тож не дивно, що бренд обрав Португалію як пробний засіб для платежів за цифрові активи. Примітно, що хоча південнокорейський виробник смартфонів Samsung також запустив блокчейн -гаманець ще у 2019 році, його роздрібні магазини ще не прийняли кіпртовалюту.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Браузер Safari отримує популярну функцію Google Chrome

Браузер Safari отримує популярну функцію Google Chrome. Як повідомляється, Apple випускає для Safari переклад веб-сторінок в нових країнах.За даними 9to5Mac ,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -