Реклама

Xiaomi почали тестування OC Android 11 для своїх смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні Xiaomi почали тестування OC Android 11 для своїх смартфонів. Це випливає з повідомлення популярного тематичного каналу Telegram під назвою Xiaomi & MIUI News | Xiaomiui. Відповідно до джерела, внутрішнє тестування почалося для моделей новітніх Xiaomi Mi 10T Pro і Mi 10T, а також Mi 9 SE, Mi 9 Lite / Mi CC9, Mi CC9 Meitu Edition і Xiaomi Mi A3. Всі моделі в цьому списку базуються на фірмовій оболонці MIUI за винятком Xiaomi Mi A3 на основі «чистої» версії Android.

Xiaomi почали тестування OC Android 11 для своїх смартфонів

Раніше вже повідомлялося про запуск внутрішнього тестування Android 11 для Mi CC9 Pro / Mi Note 10, Redmi K20 / Mi 9T і Redmi K30 / Poco X2.

Запуск внутрішнього тестування говорить про можливе швидке старті публічного тестування. Відзначимо, що стабільна версія Android 11 вже почала поширюватися для Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro і Redmi K30 Pro.

Джерело: piunikaweb

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi представила новий бездротовий пилосос

Компанія Xiaomi представила новий бездротовий пилосос Xiaomi Mijia K10, який доступний для попереднього замовлення за ціною 185 доларів. Бездротовий пилосос...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -