Xiaomi показали Samsung, як потрібно робити смартфони з підекранними камерами

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Останні декілька років, практично всі виробники смартфонів загорілися ідеєю підекранних фронтальних камер в своїх смартфонах. Ідея справді непогана, враховуючи те, що при успішній реалізації задумки, ми отримуємо смартфон з чистим та ідеальним дисплеєм. Проблемою в даному випадку є те, що на даний момент, було представлено тільки 2 смартфони з цією технологією і всі вони далекі від ідеалу. Першим таким смартфоном був ZTE Axon 20 5G і якість отриманих фото на фронтальну камеру були просто жахливими і їх можна було порівняти із фото зробленими в 2010 році. Окрім цього, підекранну камеру було видно, що вже не дуже добре. Наступний смартфон представила компанія Samsung і він також не сильно вразив, оскільки під певним кутом фронтальну камеру також було видно, та й фото виходили також не найкращої якості. На щастя, в гру ввірвався китайський гігант індустрії смартфонів і дещо виправив невдачі своїх попередників. Якщо конкретніше, то Xiaomi показали Samsung, як потрібно робити смартфони з підекранними камерами, і представили Xiaomi Mi Mix 4.

Фактично, Xiaomi випустили свій перший смартфон з підекранною камерою на день раніше за Samsung, але багато хто промовчав цей факт. Стосовно смартфона, то він справді отримав підекранну камеру більш вдосконалену, оскільки що Samsung, що ZTE, були вимушені зменшувати щільність пікселів у місці розміщення фронтальної камери, щоб вона хоч якось могла зробити фото. Xiaomi зробили майже те саме, але вибрали інший підхід і не зменшували кількість пікселів в області камери по замовчуванню, а лише при потребі. Фактично, вони це зробили на програмному рівні і при активації фронтальної камери, щільність пікселів у відведеній області різко знижується, що дозволяє зробити фото більш-менш нормальної якості.

Звісно, фото зроблені на підекранні камери суттєво поступаються за якістю фото, зроблених на звичайну фронтальну камеру. В даному випадку, якість фото не врятувала навіть 20 Мп камера з технологією Quad Bayer 4×1 ні зменшення роздільної здатності AMOLED-дисплея до FullHD +. Якби не було, але дана технологія ще потребує суттєвих вдосконалень і на даний момент, Xiaomi тут лідирують.

Ще декілька слів про Xiaomi Mi Mix 4, а точніше про його характеристики. Смартфон отримав 6,67-дюймовий AMOLED-дисплей (10-бітний) з підтримкою HDR10 + та частотою оновлення 120 Гц. Працює смартфон від процесора Snapdragon 888 Plus в парі з 8 / 12 Гб оперативної та 256 / 512 Гб внутрішньої пам’яті.

Фотоможливості смартфона представлено у вигляді квадрокамери 108 Мп + 13 Мп + 8 Мп та фронтальної 20 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 4500 мАг з підтримкою швидкої зарядки 120 Вт. Також присутній модуль NFC.

Купити смартфон можна тільки на Aliexpress і ціни на нього досить високі. Молодша версія смартфона обійдеться приблизно в 21 тис грн, а топова версія в 26 тис грн. Якщо комусь потрібно посилання для покупки Xiaomi Mi Mix 4, то звертайтеся через “Зворотній зв’язок”.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо нові функції, що повинні покращити процес користування месенджером WhatsApp

Месенджер WhatsApp ніяк не дійде до стабільності і новини про нього різко відрізняються одна від одної – від негативних...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -