Реклама

Xiaomi позбавила Apple звання одного з лідерів ринку смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi позбавила Apple звання одного з лідерів ринку смартфонів. Тепер ринок очолюють Samsung, Huawei і Xiaomi.

У 2020 році на світовому ринку смартфонів відбулися важливі перестановки: за підсумками року Apple, як вважають дослідні інститути, вийде з трійки лідерів, а її місце займе Xiaomi.

За підсумками третього кварталу Samsung впевнено посідає перше місце, слідом іде Huawei, а Xiaomi обійшла Apple і посіла третє місце. Поставки смартфонів чотирьох провідних виробників становлять приблизно 60,6% від сумарних поставок всіх компаній.

Аналітики вважають, що у Xiaomi вдалося успішно вийти на ринок преміальних пристроїв. Крім того, в Європі, яка є дуже важливим ринком для всіх виробників, поставки Xiaomi в третьому кварталі збільшилися на 88%.

В цьому році Xiaomi впевнено нарощує продажі в Європі. У другому кварталі 2020 року Xiaomi досягла річного зростання 65% на європейському ринку, в той час як темпи зростання на західноєвропейському ринку перевищили 116%. Це найкращий показник серед всіх виробників смартфонів.

Також вважається, що середня відпускна ціна смартфонів Xiaomi на світовому ринку продовжить рости і збільшиться на 11,8% за рік.

Читайте також: Xiaomi представили новий зарядний пристрій Mi 33W SonicCharge 2.0.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Motorola буде випускати побутову техніку

Компанія Motorola буде випускати побутову техніку. Як сьогодні було оголошено, 9 жовтня в Індії вийде кондиціонер, холодильник та пральна...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -