Xiaomi представили пристрій, який зможе замінити стоматолога

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно Xiaomi представили пристрій, який зможе замінити стоматолога. На краудфандинговій платформі було представлено ультразвуковий пристрій для видалення зубного нальоту в домашніх умовах.

Гаджет Sunuo T11 Pro включає в себе ендоскопічну камеру, яка транслює зображення на смартфон. На кінчику пристрою розміщена свтлодіодна лампа, яка підсвічує картинку.

Як повідомляють розробники, Sunuo T11 Pro отримав захист від вологи та пилу IPX7, тобто його можна мити під краном після завершення процедури видалення нальоту. Автономність пристрою також непогана, оскільки він оснащений акумулятором на 1200 мАг.

Заряджати ґаджет можна через порт USB Type-C, а його вартість складає 30 доларів. Зараз пристрій продається тільки на території Китаю.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Microsoft Edge отримує нову функцію, якої немає в більшості браузерів

Як повідомляють в компанії, Microsoft Edge отримує нову функцію, якої немає в більшості браузерів. На своїй конференції Build у...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -