Реклама

Xiaomi представляє модульну інтегровану мийку Mensarjor

Останні Новини

Компанія Xiaomi продовжує презентувати різноманітні товари для облаштування будинку. Сьогодні, на платформі Xiaomi Youpin, Xiaomi представляє модульну інтегровану мийку для кухні Mensarjor. Доступний продукт на краудфандинговій платформі за ціною близько 613 дол.

Модульна інтегрована мийка для кухні Mensarjor поєднує в собі посудомийну машину, очищувач води та утилізатор відходів. Дана модульна система спрямована на економію вашого простору та може виконувати такі функції як миття посуду, дезінфекція, сушіння, зберігання, викид сміття, подрібнення овочів, фільтрація води та зберігання ножів. Відповідно до цього Mensarjor від Xiaomi позбавляє потреби в додаткових шафах та стільницях. Кожен модуль легко виймається та підлягає заміні, а сам корпус виконаний із нержавіючої сталі.

Рекомендуємо: Xiaomi Mi 11 отримує мережеву сертифікацію в Китаї.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei пішли шляхом Apple і також заберуть зарядний пристрій із комплектації

Нещодавно компанія Apple запустила опитування серед користувачів iPhone 12: в ньому компанія цікавиться про те, як часто власники смартфонів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -