Xiaomi представила багатофункціональний електричний чайник Mijia

Останні Новини

Сьогодні компанія Xiaomi представила новий багатофункціональний розумний електричний чайник Mijia. Ціна на новий продукт визначена у розмірі 26 дол. Розумний електричний чайник Mijia отримав 10 різних налаштувань потужності в діапазоні між 100 Вт повільного кипіння до 1000 Вт високої потужності. Окрім цього, новий багатофункціональний розумний електричний чайник Mijia отримав вбудовані програми та рецепти, відповідно до яких можна приготувати чай, суп, певні десерти та інші продукти.

Електричний чайник Mijia отримав мінімалістичний дизайн із прозорою поверхнею. Отримує чайник функцію збереження тепла, тобто він може підтримувати тепло протягом 12 годин. Звісно, є можливість керування продуктом за допомогою додатка Mijia.

Рекомендуємо: Представлено портативний монітор DLab від Desklab.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

В Украине обвалились цены на смартфон Apple iPhone 11

Стаття доступна українською...Сегодня, 18 января 2021, в Украине обвалились цены на смартфон Apple iPhone 11. Купить iPhone 11 64GB...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -