Реклама

Xiaomi представили багатоцільового кулінарного робота

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Цього тижня Xiaomi представили багатоцільового кулінарного робота (Multi-purpose Cooking Robot). Пристрій виробляється компанією OCooker, а фінансується Xiaomi.

Багатоцільовий робот-кухар OCooker може виконувати функції 21 пристрою. Його можна використовувати для смаження, гасіння, варіння на пару, замішування тіста, подрібнення м’яса, льоду, приготування соку і багатьох інших цілей.

Xiaomi представили багатоцільового кулінарного робота

Багатоцільовий робот-кухар OCooker може замінити рисоварки, мультиварки, соковижималки, дробарки для льоду, машини для соусів, м’ясорубки, тістоміси, йогуртниці, електронні ваги, подрібнювачі, електричні пароварки і інші кухонні прилади.

Пристрій оснащений великим 7-дюймовим сенсорним екраном, який дає вам можливість вибрати рецепт, а також подивитися відео з керівництвом з приготування. Цей пристрій підтримує голосові підказки, автоматичний контроль температури, таймер, ви можете регулювати швидкість приготування.

Xiaomi представили багатоцільового кулінарного робота

Користувачі можуть вибирати температуру від 35 до 120 ° С. Двошарова пароварка великої місткості і спеціальна конструкція дозволяють легко приготувати три страви одночасно. Він також має вбудований високоточний датчик зважування, який може вимірювати масу інгредієнтів з точністю ± 1 г
На стадії колективного фінансування ( на Xiaomi Youpin) ціна пристрою становить 610 доларів, але після виходу вона збільшиться до 910 доларів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Qualcomm представить дві 5-нанометрові платформи

Компанія Qualcomm офіційно оголосила про проведення свого щорічного заходу Technology Summit в самому початку грудня. Як повідомляється, компанія Qualcomm...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -