Реклама

Xiaomi представили бездротову мишку, яка може працювати без підзарядки до 1 року

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Крім того, що Xiaomi сьогодні презентувала свій флагман Mi 11, Mi 11 Special Edition та флагманський роутер, також було показано ще один пристрій. Як стало відомо, Xiaomi представили бездротову мишку, яка може працювати без підзарядки до 1 року – Mi Portable Mouse 2.

Xiaomi представили бездротову мишку, яка може працювати без підзарядки до 1 року

Xiaomi Mi Portable Mouse 2 може підключатися відразу до двох комп’ютерів по каналу 2,4 ГГц і Bluetooth. Перемикатися з комп’ютера на комп’ютер можна за допомогою кнопки перемикання, розташованої на верхній частині миші.

Компанія також передбачила в Portable Mouse 2 підтримку чотириступінчастого регулювання DPI (1200, 1800, 2400 і 4000 DPI). Що цікаво, миша сумісна з телевізорами, планшетами та іншими гаджетами, які мають таку можливість. Також особливістю миші є здатність працювати автономно близько 12 місяців. Вартість новинки становить 12 доларів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple розробляє власну захисну маску для обличчя

З’явилася інформація, що Apple розробляє власну захисну маску для обличчя.Відповідно до звіту Bloomberg, маска для обличчя, яку називають Apple...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -