Реклама

Xiaomi представили бюджетну звукову панель TV Speaker Theater

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Xiaomi представили бюджетну звукову панель TV Speaker Theater Version 2.1. Ця звукова панель для телевізорів отримала чотири динаміка та 6,5-дюймовий сабвуфер загальною потужністю 100Вт.

Корпус Xiaomi TV Speaker Theater Version 2.1. виконаний із алюмінієвого сплаву та отримав декілька виходів. Також він отримав спеціальний режим для перегляду фільмів.

Xiaomi представили бюджетну звукову панель TV Speaker Theater

Як ми писали вище, він отримав чотири динаміки та сабвуфер із загальною потужністю 100 Вт, з яких сабвуфер отримав 66Вт. Як повідомляють в Xiaomi, над налаштуванням сабвуфера працювали найкращі спеціалісти в сфері музики. Також вони запевняють, що звукова панель видає прекрасну якість звуку у всіх можливих діапазонах.

Додатково варто відмітити, що звукова панель від Xiaomi отримала модуль для бездротового з’єднання – Bluetooth 5.0. Також присутні класичні методи підключення до телевізорів, приставок, комп’ютерів та інших пристроїв.
На даний момент, пристрій продається тільки на території Китаю. Його ціна складає 100 доларів. Будемо очікувати реліз на міжнародній арені.

Рекомендуємо: Xiaomi Дражнить Випуском Нового Проектора З Підтримкою XiaoAI.

Джерело: igeekphone

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Роздільна здатність QHD: що це і чим відрізняється від інших?

Для когось роздільна здатність QHD новинка, а хтось бачив вже цю назву в нових моделях ноутбуків та телефонів. Для...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -