Реклама

Xiaomi представили дитячий розумний стіл та крісло

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні Xiaomi представили дитячий розумний стіл та крісло Noc Loc Smart на своїй платформі колективного фінансування Youpin. Вони пропонуються за ціною 535 доларів. Комплект доступний в синьому і рожевому кольорах.

Стіл підтримує електричне регулювання по висоті, куту нахилу, може запам’ятовувати різні положення. Регулювання можна виконувати з смартфона через додаток Mijia або за допомогою голосових команд.

Xiaomi представили дитячий розумний стіл та крісло

Висота Noc Loc Smart регулюється в межах 52,5-78,5 см, комплект підходить для маленьких дітей зростом 106-168 см. Його можуть використовувати діти з дитячого садка до закінчення середньої школи. Кут нахилу столу може регулюватися від 0 до 40 °. Для письма ідеально підходять кути від 0 до 15 °, а для читання – від 15 до 30 °. Для малювання та інших завдань підходять кути від 30 до 40 °.

Стіл оснащений сенсорною панеллю керування, під час регулювань немає ніякої вібрації. Що стосується швидкості підйомів, то від найнижчої до найвищої точки стіл піднімається за 11,5 с. Також передбачено відключення підйому при виявленні перешкоди.

Ергономічне крісло також підтримує регулювання по висоті. Воно має три робочих положення для сидіння під кутом 90 °, зручне сидіння і подвійну спинку, яка знижує втому при сидінні протягом тривалого часу.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Що нового передбачає оновлення WhatsApp?

WhatsApp досить популярний месенджер і він постійно оновлюється, як і будь-який додаток. На жаль, не усі потрібні функції, якими...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -