Реклама

Xiaomi представили електричну сушарку для одягу

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні Xiaomi представили електричну сушарку для одягу і називається вона Viomi Internet 1C, яка має краудфандингову ціну лише 105 доларів.

Сушарка Viomi Internet 1C отримала компактні розміри тоа підвісну мотузку для білизни, яка, незважаючи на свої невеликі розміри, здатна витримати вагу до 70 кілограмів, що робить її ідеальною для сімей до 6 осіб завдяки розширенню до 2,2 метра.

Серед її функцій ми знаходимо автоматичну систему підйому, яка полегшує нам підняття одягу одним натисканням кнопки. Крім того, якщо ми хочемо зняти одяг, буде достатньо зробити те саме (натиснути на кнопку).

Крім цього, ця нова мотузка стає розумним варіантом, оскільки вона підтримує додаток Xiaomi Mi Home. Звідти ми можемо керувати його висотою або спуском, а також активувати світлодіодне освітлення, здатне висвітлити широку область.

Xiaomi представили електричну сушарку для одягу

На даний момент нова електрична сушарка Xiaomi Viomi Lite 1C продаватиметься в Китаї лише через платформу для краудфандингу Xiaomi (Youpin). Звичайно, дуже ймовірно, що ми скоро побачимо її на AliExpress чи інших платформах.

Читайте також : Xiaomi Випустили Розумний Очищувач Води.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Vivo готується до релізу смартфона V20 SE

Як відомо, компанія Vivo готується до релізу смартфона V20 SE. Цей смартфон стане початковим в лінійці V. Очікується, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -