Реклама

Xiaomi представили свій власний «хромкаст»

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi представили свій власний «хромкаст» з 5G Wi-Fi і 60 Гц. Зовні гаджет нагадує медіаплеєр Google Chromecast, однак служить він тільки для дублювання екрану комп’ютера.

Xiaomi представили свій власний «хромкаст»

Компанія Xiaomi представила крихітний пристрій під назвою Xiaomi Paipai. Зовні гаджет нагадує медіаплеєр Google Chromecast, однак служить він тільки для дублювання екрану комп’ютера. Особливістю пристрою є підтримка стандарту 802.11 Аc або 5G Wi-Fi, яка забезпечує більш високу швидкість передачі даних. Xiaomi Paipai можна підключати до телевізорів, моніторів, проекторів і інших пристроїв, які оснащені входом HDMI.

Другий блок оснащений роз'ємом USB для підключення до комп'ютерів і ноутбуків. Також повідомляється, що одночасно до зовнішнього екрана за допомогою Paipai можна підключати відразу кілька комп'ютерів.

Xiaomi представили свій власний «хромкаст»

Для цього передбачена функція швидкого перемикання екрану. Ця функція стане в нагоді в ході нарад і презентацій за участю декількох людей. Xiaomi Paipai підтримує виведення зображення роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів при частоті 60 Гц.

Xiaomi Paipai пропонується за ціною 45 доларів, продажі стартують 11 листопада.

Читайте також: Відомі Характеристики Та Візуалізація Google Chromecast З Google TV.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Визначення місця перебування людини по Viber – покрокова інструкція

Пошук місцезнаходження людини інколи буває дуже важливим. Ми не говоримо про випадки, коли хтось хоче вивідати чужі таємниці, погратися...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -