Реклама

Xiaomi проводить краудфандинг нових навушників

Останні Новини

Компанія Xiaomi проводить краудфандинг нових навушників Haylou T16. Це бездротові навушники з активною відміною шуму. Xiaomi говорять, що глибина зменшення шуму може досягати 35 дБ.

Щодо поглинання шуму, то Haylou T16 мають три доступні режими відключення шуму — прозорий, шумопоглинання та зовнішній. Перший режим, прозорий, передає навколишні звуки досить чітко, при цьому, під час розмови голос чути добре. Режим шумопоглинання зменшує навколишні шуми, тим самим ви повністю заглиблюєтесь у прослуховування музики чи аудіокниги. Зовнішній режим спрямований на зменшення шуму при активному відпочинку на вулиці, зокрема вітру.

Xiaomi проводить краудфандинг нових навушників

Разом із навушниками поставляється корпус зарядки з портом USB-C та можливістю бездротової зарядки. При вийманні навушників із корпусу, вони автоматично підключаються до вашого пристрою. Окрім цього, отримали вони підтримку Bluetooth 5.0. Час роботи при прослуховуванні музики буде становити 6 годин, а з підзарядкою в корпусі до 30 годин.

Ціна на Haylou T16 становить близько 40 дол.

Рекомендуємо: Xiaomi Запускає У Виробництво Смартфон Із 100Вт Зарядом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Telegram запустив ультрабезпечні відеовиклики

Додаток Telegram запустив ультрабезпечні та швидкі відеовиклики та нові анімовані емоджі. Дане оновлення компанія презентувала на свою сьому річницю....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -