Реклама

Xiaomi припиняє підтримку двох популярних смартфонів Redmi Note

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Компанія Xiaomi інтенсивно готується до випуску MIUI 13 і як відомо, з кожною новою версією, кількість старих підтримуваних смартфонів зменшується, що означає, що Xiaomi припиняють випускати для них оновлення. Сьогодні ж надійшла інформація, що Xiaomi припиняє підтримку двох популярних смартфонів Redmi Note.

Згідно офіційної інформації, Xiaomi припинили тестування нової прошивки для декількох смартфонів, що ще називають як EOL (End Of Life). Даний список включає в себе 9 смартфонів, серед яких опинилися Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 SE, Xiaomi Mi 9 Pro, Xiaomi CC9 та Xiaomi CC9 Meitu Edition. Перелік смартфонів не такий вже і великий, але включає в себе практично всі популярні смартфони минулих років.

Xiaomi припиняє підтримку двох популярних смартфонів Redmi Note

Зараз трошки хороших новин стосовно припинення випуску оновлень для цих смартфонів і чому добре, що вони не отримають MIUI 13. Хороша новина полягає в тому, що ці смартфони працювали б погано під управлінням MIUI 13 через брак оперативної пам'яті, оскільки кожна нова версія MIUI потребує на 600-700 Мб оперативки більше, ніж попередня версія. Фактично, перераховані вище смартфони просто почали б працювати повільніше і терпіння керувати такими смартфонами вистачило б не у всіх.

Наступна причина стосується якраз стабільності MIUI 13, а точніше проблемності. Якщо подивитися на останні версії MIUI, то вони були неймовірно проблемними (особливо остання) і MIUI 13 буде не виключенням, оскільки Android 12 отримає ще більше нововведень, які буде складно адаптувати під різні смартфони компанії Xiaomi.

Третя причина полягає в тому, що ці смартфони вже застарілі і тому очікувати від них продуктивності, як в нових не варто. Якщо вони працюють у вас коректно, то користуйтеся ними й далі, а якщо ні, то просто придбайте собі новий, навіть бюджетний і насолоджуйтеся (або ні) новою версією MIUI.

Також нещодавно стало відомо, що смартфони Xiaomi запозичать одну корисну функцію в Apple iPhone.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Декілька ознак, що комп’ютер використовується хакерами

Останнім часом дуже поширеною стала схема хакерів використовувати чужі комп'ютери в своїх цілях. Робиться це таким чином, що користувач...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -