Xiaomi робить ставку на OLED-технології

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як повідомляється, компанія Xiaomi інвестувала у виробника OLED-панелей. Xiaomi робить ставку на OLED-технології, так як їхній попит продовжує збільшуватися. Як відомо, найбільшим виробником OLED в Китаї є компанія Dalian Zhiyun Automation. Вони також спеціалізується й на виробництві LCD та mini LED-технологій. Відомо, що Xiaomi купили акції Dalian на суму 20 млн доларів, що складає 15,5 млн акцій (5,63% від загальної кількості).
Компанія Dalian також тісно співпрацює з такими виробниками панелей як BOE, Huaxing, Tianma та Visionox, які постачають панелі для такої компаній як Huawei і одночасно вони є конкурентами Samsung.

Основною причиною, по якій Xiaomi зробили таку інвестицію, це те, що компанія Dalian має всі необхідні потужності для виробництва складних OLED-дисплеїв. А враховуючи те, що Xiaomi запатентували розкладний смартфон, це все виглядає цілком логічно. Тому в найближчий час варто очікувати анонси про розкладушку, та й взагалі, про нові смартфони з OLED панелями.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы SMS-сообщения, которые не рекомендуется хранить на смартфоне

Стаття доступна українською...Все мы пользуемся смартфонами и сохраняем на них большое количество персональной информации, которая может нам навредить в...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -