Реклама

Xiaomi роздає подарунки при покупці смартфонів Mi 10T

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Xiaomi вчора офіційно представила смартфони Xiaomi Mi 10T і Mi 10T Pro, які стали одними з найдоступніших флагманів на базі однокристальної системи Snapdragon 865 в Європі. Xiaomi Mi 10T в Європі коштує від 500 євро. Для прикладу, в Німеччині, Xiaomi роздає подарунки при покупці смартфонів Mi 10T.

Згідно з інформацією, вказаною на німецькому веб-сайті Xiaomi, перші покупці Xiaomi Mi 10T і Mi 10T Pro отримають в подарунок ручний пилосос Mijia. Пропозиція діє при покупці смартфонів до 22 жовтня.

Пилосос оснащений безщітковим двигуном з тиском всмоктування близько 13 кПа. Він оснащений акумуляторною батареєю, яка забезпечує до 30 хвилин використання при повному зарядному пристрої. Є HEPA-фільтр, а мішок можна легко зняти і очистити.

Ручний пилосос призначений для невеликої прибирання, він відмінно підійде, щоб прибрати пил і сміття з салону автомобіля, з меблів або, наприклад, стане в нагоді при очищенні комп'ютера.

Примітно те, що портативний пилосос Mijia офіційно не продається в Європі, так що для користувачів, які зацікавлені в Xiaomi Mi 10T і Mi 10T Pro, це відмінна можливість отримати його безкоштовно.

Рекомендуємо: Xiaomi Представили Пристрій Для Боротьби З Кліщами.

Джерело: mi

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Дослідники встановили новий рекорд передачі даних по оптоволокну

Кількість споживаних людством даних зростає з кожним роком, а разом з цим зростає і швидкість інтернету. І поки багато...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -