Реклама

Xiaomi розробляє два революційні флагманські смартфони

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На офіційному міжнародному сайті фірмової оболонки MIUI компанії Xiaomi були виявлені «докази», які вказують на те, що Xiaomi розробляє два революційні флагманські смартфони, а також наступну версію оболонки – MIUI 13.

На знахідку звернув увагу авторитетний мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter. Посилання на Mi Mix 4, Mi Note 11 і MIUI 13 виявлені в коді сайту MIUI.

Xiaomi розробляє два революційні флагманські смартфони

Відзначимо, що випуск Mi Mix 4 очікується ще з 2019 року. Однак після смартфона-слайдера Mi Mix 3, який дебютував в 2018 році, компанія представила дуже інноваційний Mi Mix Alpha з оперізувальний екраном, який вона так і не змогла випустити в продаж.

Що стосується Mi Note 11, то він, закономірно, повинен стати спадкоємцем торішнього Xiaomi Mi Note 10 зі 108-мегапіксельною камерою.

Xiaomi розробляє два революційні флагманські смартфони
Xiaomi розробляє два революційні флагманські смартфони

Мукул Шарма відомий достовірними витоками, в тому числі про смартфонах Redmi K20, Xiaomi Mi CC9, розумних годиннику Xiaomi Mi Watch і багатьох інших мобільні новинки.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Експерт розказав, чому важко виготовляти дисплеї, які розтягуються

Сьогодні експерт розказав, чому важко виготовляти дисплеї, які розтягуються. Виробництво таких дисплеїв буде фундаментально відрізнятися від виробництва гнучких і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -