Реклама

Xiaomi розширює свою екосистему в Європі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Xiaomi відома своїми продуктами екосистеми. 14 липня вона планує запуск Mi Portable Electric Air Compressor (портативного електричного компресора) в Індії. А уже 15 липня Xiaomi розширює свою екосистему в Європі.

Загалом, даний компресор справді портативний, тому його легко носити із собою. Розмір корпусу складає — 24х71х45,3мм. Заряджається пристрій через Micro-USB та пропонує діапазон тиску інфляції 0,2-10,3 бар / 3-150psi. Точність датчика тут складає ± 2psi. Обладнаний він акумулятором 2000 мАч (14,8Вт). Для досягнення повного заряду вам знадобиться 3 години. Під час використання він видає шум трохи менше 80 дБ, та після повного накачування автоматично зупиняється.

Xiaomi розширює свою екосистему в Європі

Вперше, портативний компресор був запущений у Китаї минулого року під назвою MIJIA Bicycle Pump (велосипедний насос). Також він був уже запущений у Великобританії під назвою Mi Portable Electric Air Compressor і поступив у продаж за 39,99 фунтів стерлінгів.

Рекомендуємо: Xiaomi Анонсувала Смарт-Матрас.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Запущено бездротові навушники Lenovo ThinkPlus X16 

Компанією Lenovo запущено нові повністю бездротові навушники Lenovo ThinkPlus X16 за доступною ціною, при цьому вони отримали захист від води...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -