Реклама

Xiaomi Smart Moxibustion Device X8 доступний для фінансування

Останні Новини

Компанія Xiaomi представила новий пристрій на платформі краудфандингу Xiaomi Youpin. І, для фінансування став доступний Xiaomi Smart Moxibustion Device X8. Moxibustion — це пристрій для проведення традиційної китайської терапії. Суть полягає в тому, що на поверні шкіри спалюють висушені рослини, щоб зігріти або посилити Ці (життєва енергія, сила, тощо) у організмі людини. Ціна пристрою становить близько 57 дол.

Пристрій виконаний у білому мінімалістичному дизайні. Xiaomi Smart Moxibustion Device X8 оснащений двома камерами нагрівання та живиться від розетки. Температуру нагрівання можна регулювати через додаток. Розміщений пристрій на ніжці, яку можна регулювати в залежності від розміщення частини тіла. Також, Moxibustion Device X8 отримав 5 режимів, якими можна контролювати не лише температуру, а й тривалість процедури – Comfort, Mild, Spacer, High-Temperature та Custom.

Рекомендуємо: Xiaomi Проводить Краудфандинг Нових Навушників.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Китайське агенство сертифікувало два нових смартфони від Xiaomi

Xiaomi 12S і Xiaomi Mix Fold 2 були помічені в списках на сертифікаціюв китайському агенстві 3С. Це свідчить про...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -