Реклама

Xiaomi встановили абсолютний рекорд за квартал

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi встановили абсолютний рекорд за квартал. Згідно опублікованого фінансового звіту за третій квартал 2020 року, загальна виручка компанії досягла 10,95 мільярда доларів, збільшившись в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 34,5.

Скорегований чистий прибуток досяг 0,62 мільярда доларів, збільшившись на 18,9% за рік. Виручка Xiaomi Group від смартфонів у третьому кварталі склала 7,22 мільярда доларів, що на 47,5% більше, ніж роком раніше. Виручка Xiaomi за межами Китаю досягла рекордного рівня за квартал і склала більше 6 млрд. доларів, збільшившись на 52,1% у річному обчисленні. Виручка сегмента AIoT та користувацьких товарів Xiaomi досягла 2,75 мільярда доларів, ріст склав 16,1%.

Xiaomi підтвердили в своєму фінансовому звіті, що бізнес смартфонів значно виріс, а виручка та позиції досягли рекордних позначок. У цьому кварталі поставки смартфонів склали 46,6 мільйонів одиниць, що на 45,3% більше, ніж роком раніше. За останніми даними різних дослідницьких компаній, у третьому кварталі 2020 року компанія Xiaomi зайняла третє місце на ринку смартфонів, випередивши Apple.

У третьому кварталі 2020 року середня ціна продажу смартфонів Xiaomi складала 155,07 доларів. роком раніше вона складала 152,67 доларів. Середня ціна в Китаї зросла на 14,7%. Найбільшою популярністю користувалися моделі початкового рівня серії Redmi 9.

Читайте також: Компанія Xiaomi втратила одного з найважливіших партнерів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung Galaxy S20 FE показали на живих зображеннях

Раніше ми повідомляли, що Samsung готується до релізу смартфона Galaxy S20 FЕ. Він вже отримав деякі сертифікати і навіть...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -