Реклама

Xiaomi випускає ігровий монітор та powerbank

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що компанія Xiaomi випускає ігровий монітор та powerbank. Така інформація з’явилася в твіттер акаунті Ішан Агарваль, де він заявив, що в найближчий час вийде 27-дюймовий гейм -монітор та Powerbank на 30 000мАг.

Ігровий монітор буде 27 — дюймовий та отримає частоту оновлення 165Ггц. Більше немає інформації стосовно монітора. Очікується, що реліз монітора відбудеться в липні, там ми й дізнаємося його основні характеристики.

Паралельно з монітором, Xiaomi запустить свій новий Powerbank на 30 000 мАг з швидкою зарядкою на 18Вт. Останній раз вони випускали Mi Power Bank 3 на 20000 мАг з підтримкою швидкої зарядки на 50Вт.

Рекомендуємо: Redmi випустили монітор Display 1A.

Новий повербанк отримає найбільший об’єм, в порівнняні з іншими Powerbank від Xiaomi. Він зможе заряджати одночасно три пристрої. Також він отримає два порти USB – A та один порт USB- C.
Заряджати повербанк можна через USB- C з швидкою зарядкою на 24 Вт. Заряджати можна як продукцію на Android, так і ґаджети від Apple.

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Amazfit ZenBuds — навушники для покращення сну

Всі ми користуємося навушниками для прослуховування музики, перегляду фільмів та іншого, але ніхто з нас не використовує навушники для...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -