Реклама

Xiaomi випускає новий продукт для домашньої безпеки

Останні Новини

Xiaomi випускає новий продукт для домашньої безпеки, а саме Xiaomi Ecological Chain запускає карту NFS для смарт-блокування дверей Aqara. Ціна даного продукту складе близько 7 дол.

Дана смарт-карта виступає в ролі міні-карти для ключів, що дозволяє відкривати двері за допомогою розумного замка. З внутрішньої сторони на картці розміщена мікросхема безпеки EAL5 +. Окім цього, тут застосовується надійний код шифрування, що не дозволить зробити дублікат. Тобто, його інформація не може бути скопійована, таким чином забезпечуючи вам високий рівень захисту.

У разі втрати картки, користувач зможе видалити всі свої облікові дані з неї. Сама картка справді невелика, її розмір становить 42 х 26 х 3,5 мм, а вага 4 грам.

Рекомендуємо: Xiaomi Розширює Свою Екосистему В Європі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы смартфоны Xiaomi, на которых можно будет увеличить оперативную память

Только недавно мы сообщали о том, что Xiaomi вводят новую опцию в MIUI, которая позволит увеличивать количество оперативной памяти...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -