Реклама

Xiaomi випускає новий скутер

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Xiaomi випускає новий скутер. Це складний електричний скутер – NineBot ES1L. В продаж скутер надійде за ціною 228 дол. NineBot ES1L – це наступник NineBot ES1, що був запущений минулого року. Виготовлений він із алюмінієвого сплаву.

Щодо характеристик ES1L, то його максимальна швидкість складе 20км/год, а діапазон пробігу 20 км. Працює скутер на двигуні 500 Вт. Кольорова гама поєднує в собі чорний та помаранчевий. Вага скутера складає 11 кг, а максимальне навантаження на нього дорівнює 100 кг. Шини в нього 8-дюймові непневматичні. Присутній тут і передній амортизатор.

Xiaomi випускає новий скутер

Так як це складний скутер, то він легко складається за допомогою однієї кнопки та поміститься у будь-який багажник. Час роботи буде становити близько 3000 годин. Батарея тут літієва на 184Вт*год. На передній частині розташоване світлодіодне освітлення, що досягає освітлення шляху до 13,5 м.

Окрім цього, є тут підтримка технології безпеки BMS, три режими швидкості та рівень водонепроникності IPX6.

Рекомендуємо: Xiaomi Запустили Новий Mi Router 4 Pro.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо безпечний спосіб завантаження додатків на смартфон

Протягом останніх декількох років, українці почали активно користуватися смартфонами та іншими розумними пристроями, які мають доступ до інтернету, серед...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -