Реклама

Xiaomi випускає топову пральну машинку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi випускає топову пральну машинку, яка буде тихою та швидкою. Як запевняють розробники, їм вдалося зменшити вібрацію та шум у всіх режимах роботи.

Xiaomi випускає топову пральну машинку

Також в компанії підтверджують, що вже завтра вона буде випущена під брендом Mijia. А ще, в нещодавному анонсі, розробники показали користувацький інтерфейс пральної машинки, який виглядає простим та достатньо зручним.

Xiaomi випускає топову пральну машинку

Xiaomi Mijia Internet Washing Machine & Dryer 1C виглядає компактною, а діаметр дверки зменшили з 480 мм до 468 (в порівнянні з Xiaomi Mijia Internet Pro). В Xiaomi запевнюють, що пральна машинка буде споживати набагато менше електроенергії та буде включати в себе 22 режими прання, включаючи розумне повітряне прання.
На даний момент невідомо скільки вона буде коштувати, але завтра Xiaomi нам все розкажуть.

Рекомендуємо: Xiaomi Дражнить Випуском Нового Проектора З Підтримкою XiaoAI.

Джерело: Xiaomi

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Не варто показувати свій номер в інтернеті. Декілька причин чому

Номер мобільного телефону дуже часто використовується з різною метою в інтернеті. Його потрібно надавати при реєстрації на сайтах, для...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -