Реклама

Xiaomi випустила інтелектуальний замок для дверей Automatic Smart Door Lock

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi регулярно запускає нові продукти Smart Home на своєму внутрішньому ринку в Китаї. Сьогодні надійшла інформація, що Xiaomi випустила інтелектуальний замок для дверей Automatic Smart Door Lock.

Xiaomi випустила інтелектуальний замок для дверей Automatic Smart Door Lock

Замок автоматично відкривається, коли розпізнається відбиток пальця, і після відкриття замку дверцята автоматично заблокуються протягом 0,8 секунд. Це позбавляє від необхідності обертати або натискати на ручку, щоб відкрити або закрити двері.

Xiaomi заявляє, що внутрішня система цих нових автоматичних дверей включає набір силових компонентів, що включає лінійну рушійну силу, потужність мікромотора, сприйняття стану та деякі інші компоненти.

Крім того, компанія заявляє, що вона має ядро блокування на рівні C, яке пропонує коефіцієнт розпізнавання відбитків пальців 98,94 відсотка. Він також може поєднуватися з багатовимірною інформацією, такою як відбитки пальців, шкіра та провідність.

Він підтримує 50 наборів довгострокових паролів, періодичних паролів та одноразового тимчасового пароля. Він також підтримує 20-розрядний віртуальний ввід, а також кілька різних методів розблокування, таких як розблокування NFC, розблокування мобільного Bluetooth, розблокування HomeKit та ін.

Продукт живиться від восьми батарейок типу AA, що забезпечує 12 місяців використання. Також є порт USB Type-C, який можна використовувати для живлення в аварійних ситуаціях. Продається він за 250 доларів США.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 5 самых распространенных ошибок при зарядке смартфона

Стаття доступна українською...Все мы пользуемся смартфонами, которые обычно не относятся к бюджетному сегменту, соответственно, им хочется пользоваться не 1-2...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -