Xiaomi випустили новий робот-пилосос MIJIA Robot Vacuum-Mop 1T

Останні Новини

Компанія Xiaomi випустили новий робот-пилосос MIJIA Robot Vacuum-Mop 1T. На міжнародному ринку даний продукт буде випускатись під брендом Mi. Це робот-пилосос два в одному, він підмітає та миє підлогу. Ціна на товар визначена у розмірі близько 345 дол.

MIJIA Robot Vacuum-Mop 1T обладнаний подвійним гіроскопом, оптичним датчиком, інфрачервоним, ToF та датчиком падіння. Робот-пилосос здатен створювати карту приміщення за допомогою вище перелічених датчиків та алгоритмів 3D VSLAM. Двигун отримав потужність всмоктування 3000 Pa та підтримку 4-швидкісних режимів. Пилозбірник буде об’ємом 550 мл для підмітання, а резервуар для води – 250 мл. Акумулятор отримав ємність 5200 мАг, що повинно забезпечити до 180 хвилин роботи. Керування роботом-пилососом можна здійснювати за допомогою додатка MIJIA.

Рекомендуємо: З’явились специфікації смартфона Vivo S7e 5G.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Відомо, як захистити свої фото на iPhone від сканування компанією Apple

Компанія Apple нещодавно вирішила співпрацювати зі спецслужбами, щоб убезпечити дітей від насилля. Задля цього вони будуть сканувати та аналізувати...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -