Xiaomi випустили розумний нагрівальний матрац

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi випустили розумний нагрівальний матрац з графеном під краудфандингом. Оригінальна ціна матраца становить 73 долари, а вартість краудфандингу – лише 43 долари.

Матрац має товщину близько 1 см і має багатошарову конструкцію з п’яти шарів матеріалів. Передня і задня сторони зроблені з дихаючих матеріалів, які мають хороше поглинання вологи та повітропроникність. Нагрівальний шар з графенового волокна посередині генерує рівномірне тепло.

Xiaomi випустили розумний нагрівальний матрац

Простий розумний нагрівальний матрац використовує графенову технологію, яка має чудову теплову та електричну провідність.

Він підтримує точне регулювання 5 рівнів температури (32 ℃ -60 ℃), що є більш гнучким, ніж електричні ковдри, які мають лише три рівні низького, середнього та високого регулювання. Це забезпечить відповідність ковдри температурним потребам різних людей. Коли температуру відрегулюють до найвищого рівня 60 ℃, він також може видалити кліщів і висушити ковдру.

Xiaomi випустили розумний нагрівальний матрац

Матрац поставляється в одній особі розміром 90 см х 195 см, а моделі на дві особи розміром 150 см х 200 см. Версія для двох осіб також підтримує лівий і правий розділи, а також подвійне управління.

Рекомендуємо: Xiaomi Скоро Випустить Розумний Дозатор Гарячої Води.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Неофіційна модифікація консолі PlayStation 5 Retro Inspired виявилася надзвичайно популярною

Група ентузіастів під назвою SUP3R5 оголосила про початок попереднього продажу спеціального видання ігрової приставки Sony PlayStation 5 для тих,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -