Реклама

Xiaomi визнано як одну із найкращих у сфері безпеки IoT

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанію Xiaomi визнано як одну із найкращих у сфері безпеки IoT, про що стало відомо після її участі у віртуальній конференції IoTSF 2021. Відбулась конференція цього місяця та була присвячена кібербезпеці IoT.

Відповідно до опублікованого звіту, компанія Xiaomi є однією із кращих, яка працює над впровадженням політики розкриття різного роду вразливостей. Окрім цього, Xiaomi є однією із найбільших платформ AIoT для споживачів у світі. Також був опублікований список компаній, які відповідають вимогам та розширеному пороговому тесту IoTSF. У цей список увійшло ще 20 компаній і компанія Xiaomi.

Xiaomi визнано як одну із найкращих у сфері безпеки IoT

Нагадаємо, що IoTSF заснована у 2015 році і мета її, це усунення загроз для додатків IoT. До її складу входять більше 100 членів, включаючи Mastercard, Cisco, ARM та інші.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Эксперт рассказал, как выявить скрытые камеры с помощью смартфона

Стаття доступна українською...В современном мире многих волнует возможность тайного видеонаблюдения. Сегодня один эксперт рассказал, как выявить скрытые камеры с...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -