Реклама

Xiaomi зафіксували рекорд продажів смартфона Mi 11

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Уже по тому, що напередодні старту продажів Xiaomi Mi 11 за смартфоном вишикувалася черга з майже мільйона чоловік, можна було вважати, що перша партія пристрої розійдеться дуже швидко. І дійсно, Xiaomi зафіксували рекорд продажів смартфона Mi 11, всього за п’ять хвилин компанія продала ні багато ні мало – 350 тисяч смартфонів!

Не виключено, що це абсолютний рекорд продажів Xiaomi за весь час існування компанії. По крайній мірі, партії в 350 тисяч реалізованих апаратів за раз в новинах фігурують не часто.

Xiaomi зафіксували рекорд продажів смартфона Mi 11

Виручка від продажів склала 230 мільйонів доларів або 1,5 мільярда юанів. Ці дані наводяться на офіційному тизерному зображенні. Нагадаємо, до старту продажів Xiaomi збиралася забезпечити запас в 1 мільйон штук Mi 11. Якщо третина цього планованого плану розпродана за все за п'ять хвилин, то новинці виразно загрожує дефіцит.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 найкращі Android-смартфони до 2900 грн в 2021 році

Покупка нового смартфона завжди дається складно, оскільки на ринку доступне велике різноманіття пристроїв з різними характеристиками, можливостями, якістю збірки,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -