Реклама

Xiaomi запускає настільний комп’ютер Ningmei

Останні Новини

Компанія Xiaomi, на платформі Xiaomi Youpin, запускає настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6. Працює новинка на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Отримує комп’ютер два вентилятори для досягнення хороших показників тепловіддачі. Також, Ningmei оснащений високоякісними материнськими платами ASUS Master Series A320.

Xiaomi запускає настільний комп'ютер Ningmei

Отримує Ningmei Soul GI6 три версії – Share, Fun edition та видання Enjoy. Версія комп’ютера Share працює на процесорі AMD Ryzen R5 2600 та відеокарті RX550 4G. Оперативна пам’ять тут становить 8 Гб, а накопичувач отримує 180 Гб пам’яті. Щодо ціни, то вона визначена у розмірі 260 дол.

Fun edition, знову ж таки, отримує процесор Ryzen R5 2600, а відеокарта тут RX590 8G. Пам’ять буде 8 Гб оперативної та більше 256 Гб вбудованої. Ціна на дану версію становитиме близько 375 дол.

Видання Enjoy коштуватиме близько 430 дол. Процесор тут Ryzen R5 2600, відеокарта – RX590 8G. Оперативна пам’ять становить 16 Гб, а вбудована — 512 Гб.

Рекомендуємо: ThinkVision З 27-Дюймовим Екраном Виходить На Ринок.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Известно, как операторы мобильной связи выбирают место для сотовой башни

Стаття доступна українською...Возможно, вы обращали внимание на то, где в вашем городе или селе размещаются сотовые башни известных операторов...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -