Реклама

Xiaomi запускає у виробництво смартфон із 100Вт зарядом

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi запускає у серійне виробництво смартфон із 100Вт зарядом – Super Charge Turbo. Ймовірно, що його реліз відбудеться уже в наступному місяці, але згідно отриманої інформації, це точно відбудеться до кінця року.

Загалом, ми не раз отримували інформацію про смартфон Xiaomi із 100Вт зарядом. І так, такий тип зарядки дає нам можливість зарядити акумулятор ємністю 4000 мАг всього за 17 хвилин. Окрім швидкої зарядки, є можливіть отримати на даному смартфоні і бездротову зарядку на 30Вт, що також чудово. Щодо назви даного телефону, то інформації немає, деякі джерела вважають, що це може бути Mi 10 Pro Plus або Mi Mix 4, або ж абсолютно нова модель.

Варто згадати, що зарядка на 120Вт від Xiaomi отримала сертифікат 3С в Китаї.

Рекомендуємо: Xiaomi Mi 10 Pro Провалився В Рейтингу DxOMARK.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Почему банкоматы ПриватБанка часто размещают в продуктовых магазинах

Стаття доступна українською...Возможно вы обращали внимание, что большое количество банкоматов ПриватБанка (и терминалов самообслуживания) размещают в продуктовых магазинах или...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -