Реклама

Xiaomi запустила Mi Power Bank 3 Pikachu Edition

Останні Новини

Компанія Xiaomi запустила банк живлення третього покоління Mi Power Bank 3 Pikachu Edition. Ціна на новинку визначена у розмірі 15 дол, а старт продажів розпочнеться з 5 листопада 2020 року. Як видно із назви, даний випуск банку живлення присвячений всім відомому персонажу Пікачу (Pikachu) із Покемон (Pokemon).

Mi Power Bank 3 Pikachu Edition отримав дизайн жовтого кольору із піктограмою Пікачу. Характеристики банку живлення залишаються такими ж, як і у оригінальної моделі. Ємність Mi Power Bank 3 становить 10 000 мАг та підтримує подвійні входи 18 Вт. Оснащений банк живлення портом micro-USB та USB Type-C, а також двома вихідними інтерфейсами USB-A. Останні можуть використовуватись одночасно. Присутня тут і підтримка режиму слабкого струму для зарядки фітнес-трекерів, навушників, тощо.

Рекомендуємо: Стартують продажі QLED телевізора Oppo Smart TV S1.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Власники бізнесу можуть отримати 1000 доларів від держави

Під час війни допомога від держави важлива як ніколи. З'явилось дуже багато людей, які вимушені були переїхати в інші...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -