Реклама

Yamaha представила бездротові навушники YH-L700A з активним шумопоглинанням

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ринок аксесуарів у всьому світі зафіксував значне зростання та нових учасників. І компанія Yamaha одна з таких учасників. Як нещодавно стало відомо, Yamaha представила бездротові навушники YH-L700A з активним шумопоглинанням та просторовим звуком. Хоча більш широкий Dolby Atmos не присутній у навушниках, а скоріше механізм, який покращує вхід звуку за допомогою функціоналу 3D Sound Field для захоплюючого звуку. Управління відстеженням голови також можливо на пристрої.

Yamaha YH-L700A надійде в продаж наступного місяця за € 520 / £ 450. Навушники мають 40-міліметрові драйвери, Bluetooth 5.0 та адаптивну підтримку aptX. Звукове поле 3D може трансформувати стереозвук та імітує багатоканальний вміст у декількох звукових режимах. Підтримка додатків із додаткової програми допомагає отримати звук, який вам підходить. Додаток доступний як на iOS, так і на Android.

Технологія ANC використовується в YH-L700A для покращення загального виходу звуку за рахунок скасування активного шуму в середовищі користувача.

ANC - це тонкий баланс між захистом від небажаних шумів та покращенням прослуховуваного звуку. Оптимізатор прослуховування використовує мікрофон, вбудований всередині кожної чашки для вух, для постійного контролю звуку, оптимізованого першокласного прослуховування. Також присутній режим оточуючого звуку, який можна вмикати та вимикати.

Однією з сильних особливостей нових навушників є дуже потужний акумулятор, що гарантує 34 години активності при повному заряді. Для зарядки використовується USB-C. Коли ANC увімкнено, разом із 3D-звуковим полем акумулятор має знижену продуктивність на 11 годин.

Також нещодавно стало відомо, що компанія Xiaomi готується представити нові бездротові навушники з активним шумопоглинанням.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Для чего нужен Apple AirTag и какова его основная функция

Стаття доступна українською...Недавно в компании Apple появился новый гаджет - AirTag. Давайте разберемся, что это за устройство и какова...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -