Реклама

Європейський iPhone 12 відрізняється від американського

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.


Європейський iPhone 12 відрізняється від американського і їх досить легко відрізнити. Можливо комусь це і не сподобається, але великого дискомфорту воно не принесе. Мова йде про маркування смартфонів, які отримали тільки європейські Apple iPhone 12 і 12 Pro. Ті смартфони, які будуть продаються в США, не мають видимих ​​нормативних символів на корпусі, оскільки США дозволяють передавати цю інформацію в додаток налаштувань завдяки Закону про електронну етикетку, прийнятому в 2014 році.

Європейський iPhone 12 відрізняється від американського

Це не відноситься до Європи, де дозволи регулюючих органів повинні бути видні на самому пристрої. У минулому Apple наносила необхідні символи на задню частину iPhone, але в цьому році відповідні значки нанесені на бічну плоску частину смартфона справа внизу.

Це маркування означає, что смартфон відповідає стандартам здоров'я, безпеки та захисту навколишнього середовища для продуктів, что продаються в Європейській Економічній зоні.

Європейський iPhone 12 відрізняється від американського

Більшість товарів, что продаються в Європі, повинні відповідати законодавчо Вимогам до маркування CE і відображаті їх.

Рекомендуємо: Apple IPhone 12 І 12 Pro Отримають Підтримку Двох SIM-Карт 5G.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Оновлений додаток Google Photo доступний для всіх

Раніше ми повідомляли, що додаток Google Photo отримав нові можливості. Сьогодні ж, компанія Google почала широке поширення для всіх...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -