Реклама

YouTube Music готується до відмови від Google Play Music

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нововведення в YouTube Music, на даний момент, є досить частими. Останнім нововведенням є тестова вкладка Recent activity, яка показує поповнення вашої бібліотеки. Загалом, YouTube Music готується до відмови від Google Play Music.

Якщо говорити про Google Play Music, там є така ж аналогічна вкладка, яка називається Recents. Дана вкладка зберігає усю історію збережених композицій користувача. Сьогодні ж, функція Recent activity почала тестуватись лише на невеликій кількості користувачів, і в основному її помітити користувачі з Бразилії.

Також варто відмітити, що Google уже говорив про те, що до кінця 2020 року сервіс Google Play Music припинить свою діяльність, тому він активно закликає користувачів переходити на YouTube Music.

Рекомендуємо: Xiaomi Запозичують Нову Функцію Від Google Pixel.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, що таке F-Droid і чим він відрізняється від Play Store

У світі Android королем є магазин додатків – Google Play Store. Це «офіційне» місце для завантаження програм та ігор. Однак є...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -