Реклама

YouTube не буде платити власникам молодих каналів за рекламу

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

YouTube не буде платити власникам молодих каналів за рекламу. До молодих каналів відносяться такі, які не набрали 4000 годин перегляду протягом останніх 12 місяців або ж не мають 1000 підписників.

Ті користувачі, канали яких поки не досягли потрібних показників, заробляти на рекламі не можуть. Однак тепер у відео таких користувачів реклама все одно може з’являтися, причому ніяких грошей за неї власники каналів отримувати не будуть.

Згідно з оновленими умовами використання YouTube, тепер у відеороликах каналів, які не беруть участі в партнерській програмі, теж може з'являтися реклама. Ніяких грошей за цю рекламу власники каналів отримувати не будуть. Раніше таке було можливо в дуже рідкісних випадках. Наприклад, якщо в відео була якась музика, власник якої подав заяву про порушення авторських прав.

Нові правила дозволять Google заробляти додаткові гроші на мільйонах молодих невеликих каналів, і навряд чи власникам цих каналів і їх глядачам це сподобається. Правда, як і раніше, реклами не буде в відео, що стосуються делікатних тем, включаючи релігію, політику, азартні ігри і алкоголь.

Читайте також: YouTube та багато інших сайтів недоступні в браузері Microsoft.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 4 простые способы защиты банковской карты

В предыдущем материале мы рассказывали, как правильно хранить банковскую карту, чтобы не остаться без денег в экстренном случае. Сейчас...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -