Реклама

З кожним роком з‘являються все більш розвинуті смартфони. Чи варто їх постійно оновлювати?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Думаю, вже всі помітили, що різноманітні мобільні компанії, постійно презентують нові й нові смартфони. І зазвичай, чомусь це відбувається відразу після того, як Ви, нещодавно, придбали собі новий смартфон. І тут виникає питання: чим обумовлюється такий частий вихід оновлених електронних пристроїв? Чесно кажучи, відповідь знаходиться в самому питанні.

Щойно презентувавши попередній мобільний телефон, компанія, що займається розробкою техніки, отримує інформацію щодо сучасних систем, які будуть необхідні у використанні ще найближчі декілька років. Тому, розробники починають мудрувати, і вже через один рік, ми бачимо новенький пристрій, на полицях магазинів

До прикладу, візьмемо процесор. В минулих роках, нам ще не була потрібна нова мережа зв‘язку п‘ятого покоління, а отже попередні процесори могли безперебійно функціонувати. Проте, з появою 5G, необхідно оновлювати системне забезпечення смартфона, тому й почали з‘являтися нові моделі смартфонів.

Цікаво: Названо флагманські Android-смартфони, які підійдуть для користування в найближчі роки.

Так само й з батареєю: для нових потреб, новий акумулятор.
Але бувають випадки, коли компанії просто хочуть підзаробити фінансів та йдуть на маркетингову аферу.

До прикладу, на презентації нового смартфона, його розробники запевняють, що ця модель може творити такі функції, про які в минулому пристрої навіть не йшла мова. І зрозуміло, що недосвідчені користувачі, відразу побіжать купувати, так званий «супер телефон», не дивлячись на те, що їх нинішній пристрій буде ще працювати й працювати.

Також, достатньо часто можна зустріти рекламу певного електронного пристрою в акаунтах відомих блогерів. І якщо Ви ще досі не зрозуміли, що це просто пастка, сподіваюсь, що прочитавши цю статтю - зрозумієте: солідна людина показує своїм глядачам, який у нього (у неї) чудовий смартфон, загалом, показує все в найкращому ключі, і логічно, що підписники бажають такий же смартфон. Тобто, що й планували замовники (розробники телефону).

Тому, я закликаю Вас раціонально обдумувати рішення покупки нової моделі електронного пристрою, і не вестися на провокації блогерів й маркетингових афер.

Також нещодавно стало відомо, що в 2022 році смартфони Samsung стануть справді особливими.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Офіційно! Смартфон Galaxy Z Fold 2 отримав сертифікацію

Офіційно! Смартфон Galaxy Z Fold 2 отримав сертифікацію від TENNA, що гарантує його близький реліз. Якщо все відбудеться так,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -