Реклама

З’явилася інформація про черговий проект від творців Mafia

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація про черговий проект від творців Mafia. Про те, що творці Mafia III і ремейка Mafia працюють над якоюсь неанонсованої грою, було відомо давно, однак всі подробиці проекту трималися в суворій таємниці. Але довго зберігати секрет не вдалося: недавно в інтернеті з’явилася інформація про те, що ж може з себе представляти нове дітище Hangar 13.

Винуватцем мимовільного зливу конфіденційної інформації стало, як це часто буває, опис вакансії. Точніше, вакансій: користувачі проревізували сайт Hangar 13 і вивчили, кого саме і для яких завдань прямо зараз шукає студія. Вони прийшли до висновку, що нова гра може стати екшеном в науково-фантастичному сеттінгу і з відкритим світом, але при цьому і з елементами онлайн-контенту на зразок «живих подій».

Так, на 100% покладатися на домисли користувачів про вакансії можна, але геймери, здається, раді новины. У коментарях на ResetEra пишуть, що багато хто був задоволенений Mafia III і вірять в подальший успіх студії.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Представлено бюджетний смартфон Redmi, який стане хорошою альтернативою дорогим Samsung

В наш час стали мега популярні смартфони китайського виробництва, адже вони добре працюють та мають доступу ціну, наприклад Redmi...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -