За допомогою смартфона можна визначити небезпечні родимки на тілі

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Сьогодні надійшла інформація, що за допомогою смартфона можна визначити небезпечні родимки на тілі. Вчені з Гарварда і Массачусетського університетів розробили програму на основі штучного інтелекту, яка може з високою точністю знайти потенційно небезпечні родимки.

За допомогою смартфона можна визначити небезпечні родимки на тілі

Як повідомляється, програма для смартфона може з високою точністю (88%) знайти “погані” родимки. Програму вчили більше ніж на 33 тис. фотографій різних людей із різним розміщенням і розмірами родимок. Дерматологи називали небезпечні родимки, після чого результати завантажували в програму.

Як відомо, зараз програма навчилася сама розпізнавати такі родимки. Результати розпізнавання програми перевіряли із результатами дерматологів і її точність складала 88 %.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Криптовалюта Bitcoin продовжує ефектно знижуватися в ціні

Якщо ви стежите за курсом Bitcoin, то могли помітити, що останній тиждень він відзначився досить різким падінням і тепер...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -