Реклама

Останні записи

За фотографії Sony PlayStation 5 платять тисячі доларів

Запуск ігрових консолей наступного покоління супроводжується різними історіями, найчастіше, не дуже приємними. Найбільш нетерплячі покупці можуть стати жертвами шахраїв. Як стало відомо, за фотографії Sony PlayStation 5 платять тисячі доларів.

Станом на сьогодні, під виглядом PlayStation 5 на eBay продаються порожні коробки або просто фотографії консолі. Але варто зазначити, що користувачі, які попалися в цю пастку, просто неуважно прочитали опис товару. У всіх випадках було присутнє згадування того, що це просто фотографія коробки або сама коробка, проте фанати вважали, що це справжнісінька консоль PlayStation 5.

З огляду на зростаючу кількість таких пропозицій, сайт електронної комерції eBay випустив заяву, що засуджує недобросовісних продавців, які намагаються нажитися на геймерах. eBay активно працює над видаленням таких товарів з сайту.

За фотографії Sony PlayStation 5 платять тисячі доларів

На жаль, ці пропозиції з'являються швидше, ніж eBay може їх видалити. Є також кілька лотів з лотерейними квитками, які нібито дозволяють виграти PlayStation 5.

Але навіть у випадку з продажем реальних PlayStation 5 ціна консолей сьогодні на вторинному ринку злетіла в кілька разів на тлі дефіциту.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Latest Posts

spot_img

Популярні записи