Задня панель iPhone 12 Pro може тріснути навіть без удару. За даними Apple, міцність при падінні лицьової частини iPhone 12 збільшена в 4 рази, а задньої – в 2 рази. Редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter розповів про те, що заднє скло iPhone 12 Pro тріснуло само по собі.

Мій телефон ніде не падав, я його не випускав з рук і не робив з ними взагалі нічого. Я просто поклав його на стіл екраном вниз, а коли взяв у руки знову, виявив, що скло в районі камери тріснуло. Я завжди визнаю, якщо щось ламаю, але це був не я.

Проблема була швидко вирішена, сервісний центр Apple просто замінив пристрій. Поки що невідомо, чи є проблема одиничною або вона може носити більш масовий характер.

За офіційними даними Apple, міцність при падінні лицьової частини iPhone 12 збільшена в 4 рази, а задньої – в 2 рази. Також сьогодні стало відомо, що для деяких користувачів iPhone 12 корпус смартфона виявився занадто гострим. Перші користувачі iPhone 12 скаржаться на малий час роботи без підзарядки, при цьому вони виявили факт швидкого відшарування фарби з корпусу.

Читайте також: Французькі IPhone 12 Відрізняються Від Міжнародних.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь