Реклама

Задня панель iPhone 12 Pro може тріснути навіть без удару

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Задня панель iPhone 12 Pro може тріснути навіть без удару. За даними Apple, міцність при падінні лицьової частини iPhone 12 збільшена в 4 рази, а задньої – в 2 рази. Редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter розповів про те, що заднє скло iPhone 12 Pro тріснуло само по собі.

Мій телефон ніде не падав, я його не випускав з рук і не робив з ними взагалі нічого. Я просто поклав його на стіл екраном вниз, а коли взяв у руки знову, виявив, що скло в районі камери тріснуло. Я завжди визнаю, якщо щось ламаю, але це був не я.

Проблема була швидко вирішена, сервісний центр Apple просто замінив пристрій. Поки що невідомо, чи є проблема одиничною або вона може носити більш масовий характер.

За офіційними даними Apple, міцність при падінні лицьової частини iPhone 12 збільшена в 4 рази, а задньої – в 2 рази. Також сьогодні стало відомо, що для деяких користувачів iPhone 12 корпус смартфона виявився занадто гострим. Перші користувачі iPhone 12 скаржаться на малий час роботи без підзарядки, при цьому вони виявили факт швидкого відшарування фарби з корпусу.

Читайте також: Французькі IPhone 12 Відрізняються Від Міжнародних.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо корисні функції смартфонів, які ми можемо не побачити в майбутніх смартфонах

Практично всі власники смартфонів звикають до своїх пристроїв та їхнього функціоналу, але рано чи пізно, з старим смартфоном прийдеться...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -