Загадковий смартфон Honor отримав сертифікацію

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, загадковий смартфон Honor отримав сертифікацію TENNA. Також на сайті регулятора були опубліковані зображення цього смартфона.

Загадковий смартфон Honor отримав сертифікацію

Згідно інформації, яку вони надали, смартфон отримав кодову назву CODY TN95. Також відомо, що смартфон отримав 6,5 дюймовий дисплей Full HD+. Смартфон отримав квадрокамеру з основною на 64Мп та додаткових на 8Мп + 2Мп + 2 Мп. Фронтальна камера розміщена у верхньому лівому куті дисплея, та буде на 16Мп.

Загадковий смартфон Honor отримав сертифікацію

Живитися смартфон буде від акумулятора ємністю 3900мАг і буде підтримувати швидку зарядку на 40Вт. Керувати смартфоном буде OC Android 10. Також він отримав стандартний роз’єм 3,5 мм та USB-C.

Враховуючи, що він отримав сертифікацію, то реліз смартфона відбудеться в найближчі місяці. Можливо, що Honor поділиться офіційною інформацією і підтвердить його вже в найближчі дні.

Рекомендуємо: Honor вирішили оновити свої попередні смартфони.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Класичний Hangouts тепер використовує Google Meet для групових відеодзвінків

Класичний Hangouts тепер використовує Google Meet для групових відеодзвінків. Ще в жовтні Google оголосив, що наступного року чат вийде безкоштовним як...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -