Реклама

Заміна SIM-картки та перехід на електронний варіант (e-Sim)

Останні Новини

SIM-картка є в кожному смартфоні, та інколи ще й в планшетах. Саме вона забезпечує стабільний зв’язок та доступ до інтернету. Є такі користувачі, що люблять час від часу змінювати номер, а є й такі, що купують одну сімку і користуються нею довгі роки. Ми хочемо сьогодні розповісти про проблему, з якою не всі знайомі – поломка сім-картки.

Сімка, як і будь-яка річ, здатна ламатись і переставати працювати. Ця картка не просто шматок пластику, вона має різні мікросхеми та й пам'ять, яка з часом зношується. Є декілька ознак, що ваша сім-картка вийшла з ладу:

•поганий зв'язок;
•відсутність з'єднання з інтернетом;
•різко перериваються всі дзвінки і пропадає мережа;
•смартфон взагалі не ловить мережу.

Цікаво: Для чого в подарунок до смартфона дають SIM-картку та що з нею робити?

Зустрівши такі проблеми користувачі в останню чергу думають на сімку, зазвичай починають шукати причину в самому смартфоні. Але насправді спочатку треба переконатись, що картка працює коректно. Зазвичай SIM-картка працює близько 10 років, але якщо ви звикли її постійно виймати і вставляти в інші пристрої, то термін придатності може вийти і через 5 років. Також негативно впливає зовнішній вплив типу ударів чи потрапляння рідини.

До речі, в той час як смартфони почали переходити на менший розмір SIM-картки, багато людей звертались в салони, щоб їх більшу зменшили. В такому випадку працівники просто спеціальним інструментом картку обрізали і вона підходила під нові моделі смартфонів. Але справа в тому, що дуже швидко така картка могла вийти з ладу і проблемою було пошкодження мікросхем.

Як замінити SIM-картку? Це робиться в будь-якому салоні зв'язку за декілька хвилин, при цьому вам збережуть старий номер телефону, його просто перенесуть на нову картку. Або таку ж процедуру можуть виконати в будь-якому магазині, де продають картки. Єдине з чим може виникнути проблема, то це доступ до онлайн банкінгу. Програма може блокувати з метою безпеки доступ, але це вирішується одним дзвінком в банк оператору.

Є ще один варіант - перехід на e-SIM. Цей тип карток підтримують практично всі сучасні смартфони. В такому випадку у вас карта буде віртуальна і вона ніколи не вийде з ладу. Ще однією її перевагою є те, що можна на ній зберегти до 5 номерів. Тобто, ви зможете використати багато різних номерів на одному смартфоні.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як шахраї роблять покупки в інтернеті чужою банківською карткою

Зараз існує дуже багато шахрайських схем, від яких важко повністю себе убезпечити. Якщо мова йде про банківські карти та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -