Реклама

Запатентовано перший смартфон з 8 камерами на задній панелі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Запатентовано перший смартфон з 8 камерами на задній панелі. На задній панелі розташовуються цілих вісім камер, по дві в кожному кутку.

В кінці травня 2020 року Lens Technology (Changsha) Co. Ltd запатентувала смартфон з вісьмома камерами на задній панелі. Патент був схвалений 2 жовтня, а також включений в базу даних Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Запатентовано перший смартфон з 8 камерами на задній панелі

У патенті описаний смартфон з повністю безрамковим екраном, в нижній частині якого видно вбудовану кнопку. Фронтальна камера, імовірно, розташовується під поверхнею дисплея.

На задній панелі розташовуються цілих вісім камер, по дві в кожному кутку. Додатково встановлено чотири світлодіодні спалаху. У центральній верхній частині задньої панелі видно точку, яка може вказувати на розташування мікрофона. Смартфон оснащений роз'ємом USB-C і додатковою кнопкою на лівій частині корпусу.

Компанія Lens Technology розташована в місті Чанша, столиці південної провінції Хунань. Китайська транснаціональна компанія в основному займається розробкою і виробництвом об'єктивів і захисних стекол.

Факт реєстрації патенту вказує на те, що вивченням нових можливостей щодо дизайну і функцій майбутніх смартфонів сьогодні займаються самі різні компанії.

Читайте також: LG патентує інноваційний смартфон з рухомим дисплеєм.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Особливості програми лояльності Нової пошти та як отримати знижку на послуги

Якщо Ви являєтесь постійним та активним клієнтом компанії Нова Пошта, радимо Вам звернути увагу на їхню програму лояльності. Для того,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -