Реклама

Запущено ігрову консоль Ayn Loki на базі Windows

Останні Новини

Запущено портативну ігрову консоль Ayn Loki на базі Windows за ціною близько 300 дол. Якщо детальніше, то серія включає кілька моделей і найдешевшою є Ayn Loki Mini.

Ayn Loki Mini отримала 64 Гб внутрішньої пам’яті та обладнана чіпом Intel Alder Lake. Базова модель працює на чіпсеті AMD Ryzen 5 6600U, а її ціна залежить від конфігурації пам’яті – 499 дол коштує консоль із 64 Гб пам’яті, 599 дол із 256 Гб, а варіант із 512 Гб – 699 дол. Топова модель отримала назву Ayn Loki Max та працює на процесорі AMD Ryzen 7 6800U з 512 Гб пам’яті та ціною 799 дол.

Ще одним параметром є дисплей, і тут він розміром 6 дюймів у всіх моделях. А роздільна здатність становить 1920 х 1080 пікселів. З додаткових функцій присутній Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6E та порт 3,5-мм поруч із USB-C.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 4 бюджетні смартфони, які здивують своєю швидкістю роботи

Періодично ми публікуємо підбірки смартфонів, які можуть задовольнити потреби більшості українців і сьогоднішня не виключення, оскільки зараз буде названо...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -