Реклама

Запущено механічну клавіатуру від компанії Lofree

Останні Новини

Компанія Lofree займається виробництвом клавіатур, мишок та інших схожих товарів. Зараз компанією запушена механічна клавіатура із серії 1%. Повна її назва 1% Lost in Desire. Продукти цієї серії користуються неабиякою популярністю та відомі своїм мінімалістичним дизайном. Підійде такий тип клавіатури чудово для дизайнерів чи професійних геймерів, а також для письменників та інших людей з творчими професіями.

Механічна клавіатура 1% Lost in Desire отримала ергономічну форму та білий, можливо дещо молочний колір. Клавіатура безшумна, завдяки ватній подушці, яка розташована між клавішами та нижньою панеллю. Отримала клавіатура підтримку з’єднання через порт USB Type-C, а також Bluetooth v5.1. Присутнє на клавіатурі світлодіодне підсвічування, яке може функціонувати в 7 різних режимах. Ціна механічної клавіру 1% Lost in Desire встановлена на рівні 240 дол.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як змінити пароль Gmail на Apple iPhone

Gmail присутній на кожному пристрої, який ви можете собі уявити, але навіть власники iPhone можуть ризикувати втратити свій обліковий запис на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -