Ви тут
Головна > Новини >

Запущена перша у світі камера, що працює на Blockchain

Запущена перша у світі камера, що працює на Blockchain

Компанією IoTEX у партнерстві з Tenvis була запущена перша у світі камера домашнього захисту UCAM, що працює на Blockchain (Блокчейн). UCAM отримує нові вбудовані функції конфіденційності, що і привертає значну увагу до неї. Тут використовується блокчейн IoTeX і децентралізована ідентифікація, яка і визначає, хто може переглядати вміст камери та як довго. Самі дані із камери будуть доступні лише користувачу, і навіть компанії виробники не зможуть отримати доступу до даних. Тепер визначимо, що таке Блокчейн.

Blockchain (Блокчейн) визначається як ланцюжок блоків транзакцій. Це розподілена база даних, що зберігає впорядкований ланцюжок записів (блоків), що постійно довшає. Таку базу даних було закладено в основу криптовалюти Bitcoin.

Повернемось до самої камери. Робота UCAM, фактично така ж, як і звичайної камери для домашньої охорони. Проте, вона має ряд переваг. UCAM підтримує запис та відтворення відео Full-1080 1080p, покриття на 360 °, нічне бачення, попередження про виявлення руху та двосторонній звук. Щодо ціни, то придбати UCAM Security Camera можна від 45 дол.

Рекомендуємо: WatchOS 7 Зламали Смарт-Годинник Apple Watch.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Top
64690675