Реклама

Запущено надтонкий телевізор LeTV Zero65 Pro

Останні Новини

Сьогодні, брендом LeTV було запущено надтонкий телевізор LeTV Zero65 Pro. Товщина даного телевізора становить 13,5 мм, що дозволяє легко повісити його на стіну. Ціна на новинку визначена у розмірі близько 1036 дол.

Телевізор LeTV Zero65 Pro отримав повноекранний дизайн із співвідношенням екрану до тіла 97%. Працює телевізор на флагманському процесорі Morningstar 6A938,  який має 4-ядерну архітектуру A72. За графіку тут відповідає процесор Mali-T820 в поєднанні з 3 Гб оперативної пам'яті DDR3. Внутрішня пам’ять пристрою становить 32 Гб. Операційна система тут EUI 8.0 компанії LeEco. Щодо кольорової гами, то телевізор охоплює 85% кольорової гами NTSC, а також підтримує компенсацію руху MEMC та HDR.

Рекомендуємо: Xiaomi запустили пристрій для теплової терапії Kcotson.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо популярні смартфони Apple і Samsung, які не рекомендується купляти вживаними

Досить часто, для покупки жаданого смартфона, Apple iPhone або Samsung Galaxy, приходиться тривалий час відкладати кошти, оскільки флагмани цих...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -