Реклама

Запущено новий проектор Leisure 520W від Vankyo

Останні Новини

Цього тижня, було запущено новий проектор Leisure 520W від бренду Vankyo. Представлення відбулось на сайті для фінансування Indiegogo. Ціна на пристрій визначена у розмірі 119 дол та надійде пристрій у виробництво уже в жовтні цього року.

Проектор Leisure 520W отримує корпус із заокругленими краями, з зручною шкіряною ручкою для транспортування. Отримує проектор роздільну здатність 1280 х 720 пікселів. Яскравість перевищує 2400 люменів, а всередині знаходиться джерело світла, яке повинно забезпечити близько 30 000 годин роботи. Виробник стверджує, що новий проектор охоплює понад 90% колірної гами NTSC для створення справжніх кольорів.

Запущено новий проектор Leisure 520W від Vankyo

Для проектування, оптимальною є відстань від 1,5 м до 6 м. Підтримує проектор співідношення 16: 9 або 4: 3, вхідні сигнали 576i, 720P, 1080i та 1080P, усі основні формати фото, аудіо та відео. На корпусі Leisure розміщено такі порти як 1xHDMI, 1xUSB, 1xAudio та1xAV-вхід. Також, виробник говорить про сумісність проектора з Android, iOS, TF-картами, DVD-програвачами, USB-накопичувачами, телевізорами, ноутбуками тощо.

Отримує проектор вагу 1,1 кг, а розміри будуть такі - 199х154х85мм. Щодо кольорової гами, то проектор буде доступний у чорному, сірому та коричневому варіантах.

Рекомендуємо: Консолі XboX Series X Закінчилися До Початку Продажів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Все, що потрібно знати про доменне ім’я

У сьогоднішній статті ми розглянемо все, що потрібно знати про доменне ім’я. Найперше визначимо, що таке доменне ім’я. Доменне ім’я...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -